Červen 2014

Pořád si říkáš, že půjdeš do sebe? ;)

15. června 2014 v 17:31
Nepatřím k těm, kteří by trpěli nadváhou. Ale když nemám nějakou dobu čas na cvičení, jde to poznat. Pár dní jdu již do sebe a i po té chvili, vidím rozdíl. Mnohdy se ohlížím na různých stránkách po nových cvicích, ale většinou to vzdám, protože podle toho popíšu mi to nejde. A pokračuji v těch, které již znám. Pokud jste na tom, jako já, mám jen takovou radu. Když děláte delší dobu stejný cvik bez jakékoli změny, vaše svaly si na tento pohyb zvyknout a cvik v tu chvíli přestává býti efektivním a "ztrácí svou hodnotu". Stačí ovšem sebemenší změna. Uděláme místo rovných sedlehu křižné nebo změníme pozici nohou. Většinou čím níže je při určitých cvicích dáme, tím je to pro nás těžší. A hned cítíme, jak se nám zapojují i jiné svalové skupiny. :)) Mám takovou obvyklou pětici cviků. Ale nejvíce osvědčené mi přijde na zpevnění těla prkno. Určitě ho mnozí z vás znají. Položíte se na zem, do výchozí pozice, která je podobná jako u kliku panského samozřejmě!! :D Až na to, že nemáme opřené dlaně o zem, ALE LOKTY. Celé tělo je tedy naplé, prsty u nohou jsou na "špičkách" = jen se nedotýkáme patou země. Kdyby to někoho náhodou napadlo. Stáhneme bříško a zadek. Ze začátku je nejlepší cvičit před nějakou velkou skříni se zrcadlem nebo kdekoli, kde můžeme vidět svůj odlesk. Popřípadě poprosíme kamaráda,aby nás sem tam kontroloval. Jde o jednoduchou věc. Nesmíme se nijak prohybat= vystrkovat zadeček nebo naopak "propouštět" břicho dolů. Čím více dáme na té zemi lokty a nohy k sobě, je to lehčí. Můžete začít na 15ti sekundách.. A Třeba 3x za sebou s půl minutovou pauzou,, za pár dní se hravě došplháte ke 45 sekundám a později minutě a půl. A v té době skončila skoncila.. Kvůli loktu.. Se kterým jsem při větší zátěži mívala problém. Těžší varianty jsou ty, že nemáte 4 opěrné body (2 lokty a 2 nohy) ale třeba zvednete jednu nohu nebo ruku. Později se to dá kombinovat,. Lokty od sebe na větší vzdálenost, nohy také a zvědavě levou nohu a pravou ruku a opačně. :))
DŮLEŽITÉ JE: při tomto cviku nijak nezvedat hlavu směrem nahoru.. Nicime si pak krcni svaly-> můžou z toho vycházet problémy se skripnutym krkem... U všech posilovacuch cviků by mela byt hlava tak nějak uvolněná. Takze se dívejme při prknu do země. :)))

Půlnoční uvažování... a jde se posilovat :P

14. června 2014 v 23:16
Teprve je 11 a já jsem utahaná. :D no od včerejška už mám uzavřené všechny známky a rozhodla jsem se, že konečně zase začnu posilovat alespoň břicho a nohy. :D Včera jsem se do toho opravdu opřela. A dneska jedu dále. :) chci tak pokračovat celé prázniny a tak až napořád. Horší je, že jsem docela dost časově vytížená a nestíhám už moc tréninky... zvládám tak posilovat týden..ale pak už mi chybí čas.. Většinou sebou plesku na zem kolem 11 večer a končím před půlnocí. Ráno bych musela vstávat ve 4:50,abych alepson 10 minut posilovala... máte nějaké osvědčené rady a zkušenosti, kdy je lepší cvičit? Mnoho lidí, říká, že je to před spaním nevhodné, že pak neusnete a bla bla bla.. možná mají pravdu, ale já si pak hodím sprchu a usnu vždycky jako špalek.. Horší je, když jako teď usínám ještě před tím cvičením :DDDD Chtěla jsem napsat trošku delší článek, ale k tomu se možná někdy dopracuji.. :D už začínám chápat ty blogery. :D Obdivuji je. Tak se mějte krásně. :)))

Téma týdne?

14. června 2014 v 22:48
" Píšu ti"
Téma týdne? Pravdou je, že tohle je otázka mnoha z nás. Napsat mu/ji nebo nikoli. Když jsem se svého opravdu dobrého kamaráda zeptala, odpověděl. Jasně, mohli by jsme se v tom střídat. To by bylo fajn. :) A usmál se. Má otázka byla: "Pookud jsi ji tedy minule napsal ty, znamená to, že ji nenapíšeš, dokud se ti neozve první?" "Ne." řekl. (lidi, už mě nebaví psát ty uvozovky, tak snad se v tom vyznáte, spolehám na to. :D ) Ne, jasně, že ji napíšu. Ale potěší mě, když uvidím, že také napíše, než aby jen čekala, až to udělám já. V tu chvíli jsem přemýšlela jestli ho také potěší, když napíšu já.. :DDD no znáte to... tyhle ty myšlenky o našich přátelích. Jenže mnohdy si říkáme, co když si s námi zrovna nechce psát. V jednu chvíli je pořád, se vším se chce poradit, ten náš kamarád. A myslím, že ani jedné z nás to nevadí. Ptá se vás na váš názor a kdyby se ty vaše názory měnili, je schopný ho změnit. Tráví s vámi mnoho času, skoro pořád. A najednou? Se skoro ani nepozdravíte.. už neřešíte vztahy.. co ta holka co se mu líbí a co ten můj nápadník.. :DDD Oba dva s někým chodíte, ale mnohdy spolu trávíte více času než se svým protějškem a rozumíte si... zatím co ty vaše protějšky ho zase asi tráví spolu... Možná to zní jako málem super dvojrande.. ovšem tak to nikdy nebylo.. Možná už jsem ráda, jak to dopadlo.. a že už nejsem s bývalým řekně "protějškem".... i když zajímavá kapitola by byla, jak to tehdy dopadlo... všechny ta "krásné" řeči, že chce jen vás...a nakonec no hádejte.. s kým neskončil..ano s mou kamarádkou, která chodila s tím karadádem, se který jsme trávili dost času...abych to bylo pochopitelnějsí.. ona je moje kamarádka...a ti dva kluci jsou také kamarádi... všichni se nazvájem známe a bavili jsme se spolu..... ovšem nějak nejsme spochpné nebo raději už se nechceme bavit..ty bývalé páry mezi sebou...... no většinou dejte na intuici.. stejně to tak skončilo..... Ale už raději skončím, protože ačkoli to není úplně čerstvé to téma... nepíše se mi o tom zrovna nejlépe. Ale jsem ráda, za tu možnost se vypsat... Kdybych nevěděla, že píši o sobě, chvílemi mi to přišlo dost komické... co myslíte.? =)

Že by *pilot*?

14. června 2014 v 22:01 | No jasně, že já!! :D Kdo jiný. :P
Zdravím všechny :D
Už asi nadpis vám o mě dost napověděl. MIluji ty úžasné seriály, ale kdo ne. :DDD Asi bych se mohla představit a říci o sobě pár slov. Ale přece už nejsme na základce a začínájí prázdniny. Proč si to tedy kazit formalitami. :D je mi 17, mám ráda lidi a už dlouho jsem to chtěla zkusit. Najdete tady oblíbené myšlenky. Miluji a studuji hudbu. Vždy jsem chtěla umět zpívat a hrát na klavír. Ovšem tohle mám jen bokem. Ráda sportuji, ale to neznamená, že v tom nějak vynikám. :D Vůbec ne. Myslím, že to jako úvod stačilo. =)) A teď jdu zjistit, jak se tady dá co překopat. :D Zatím :))